Zawsze zdrowy wybór

Branża zoologicznia stale się powiększa. Karmy dla zwierząt można kupić niemal w każdym sklepie. To wygodne dla nas, ale czy dobre dla zwierząt? Niestety za większością dostępnych produktów stoją światowe koncerny, dla których zdrowie Twojego zwierzaka wcale nie jest najważniejsze.

Potrzeba wiedzy, by nie dać się omamić producentom komercyjnych, pełnych chemicznych dodatków karm. Podpowiemy jak właściwie oceniać skład karmy, by nie dać się oszukać. Zachęcamy Cię do świadomego wyboru jedzenia dla Twojego zwierzaka.

Nie kieruj się piękną reklamą i ładnym opakowaniem, liczy się to co jest w środku. U nas znajdziesz wyłącznie zdrowe produkty, ponieważ nasze motto to: ZAWSZE ZDROWY WYBÓR.

Kornelia i Wojciech Socha - założyciele AmazoniaZoo.pl

Kim jesteśmy?

AmazoniaZoo.pl sklep ze zdrową żywnością dla zwierząt

Właściciele 7 domowych kotów, gekona toke i psa. Opiekunowie kilkunastu wolno żyjących kotów. Przedsiębiorcy, prowadzący od wielu lat AmazonieZoo.pl Pasjonaci zdrowego żywienia zwierząt.

Dbający o własny rozwój, studiują dietetykę zwierząt domowych. Podążają według zasad rozwoju TQM i doskonalenia kaizen - małżeństwo z różnymi poglądami, gdzie tylko na ich zdjęciu widać harmonię i ład :-)

Czynnie bierą udział w w działaniach stowatrzyszenia Milion Szczęśliwych Kotów, będąc w zarządzie, mają duży wpływ na kierunek, w którym rozwija się Stowarzyszenie. 


AmazoniaZoo.pl sklep ze zdrową żywnością dla zwierząt

Kornelia Socha

 

Od zawsze miłośniczka psów. Miłość do kotów odkryła w sobie dość późno, ale dziś ma ich 7. Wiceprezes w stowarzyszeniu Milion Szczęśliwych Kotów. Zaangażowana w pomoc kotom wolno żyjącym w Szczecinie. Ma nadzieję na zwiększenie świadomości mieszkańców miasta odnośnie do potrzeb wolno żyjących kotów.

W pracy jej największą pasją jest wyszukiwanie nowych, innowacyjnych i zdrowych produktów. Interesuje się dietetyką psa i kota, jest zwolenniczką naturalnego, biologicznie odpowiedniego żywienia zwierząt.

Zawsze stawia na przyjazne i szczere relacje z Klientami i z własnym mężem - i za to Ją wszyscy lubią.

AmazoniaZoo.pl zawsze zdrowy wybór

Wojciech Socha

 

Przedsiębiorca od ponad 17 lat związany z branżą zoologiczną. Ma ogromną wiedzę na temat karmienia psa i kota. Nie uznaje półśrodków przy wyborze odpowiedniej diety, zawsze szczegółowo analizuje wartość karmy pod względem jej składu.

Nie jest łatwy w rozmowie z przedstawicielami handlowymi, zna złe praktyki zoologicznych koncernów i mówi nie karmom komercyjnym. Prywatnie też stawia na zdrowie, lubi nieraz biegać oraz regularnie chodzi na treningi sztuki walki.

Czyta dużo książek, analizuje, wyszukuje i wdraża nowatorskie systemy zarządzania firmą. Nie boi się nowych wyzwań, nie znosi telewizji i uwielbia ambitne kino polskie i francuskie.

ADRES:
Rynek Pogodno
ul. Reymonta 3 paw. 7/8
71-276
DANE KONTAKTOWE:
tel: +48 539 057 963
e-mail:sklep@amazoniazoo.pl
GODZINY OTWARCIA:
pn - pt: 9:00 - 17:30
sobota:  9:00 - 14:00