Orijen karmą roku 2010/2011

Data: 2010-03-23

Karma Roku to światowej klasy nagroda przyznawana najzdrowszej karmie dla psów i kotów przez Glycemic Research Institute, który jest niezależną organizacją badawczą non profit, od 25 lat działającą w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Orijen Senior

Surowe kryteria przyznawania nagrody to: analiza składu karmy, wartość indeksu glikemicznego, zawartość składników przeciwdziałających starzeniu oraz dostosowanie do wymagań biochemicznych psów i kotów. Orijen – wybrany spośród wszystkich dostępnych na rynku karm dla psów i kotów – drugi rok z rzędu otrzymał nagrodę Karmy Roku 2010-2011.

Orijen CatGlycemic Research Institute zajmuje się badaniem pożywienia i farmaceutyków dla ludzi i zwierząt. Daje gwarancję najlepszej jakości nagradzanych produktów. W żadnej formie nie wykorzystuje zwierząt w celach naukowych. Co więcej - jego członkowie promują ochronę praw zwierząt, wspierają także akcję ratowania gatunków.Karmy Orijen wyróżniają się od pozostałych karm dostępnych na rynku. Zawierają największą ilość  mięsa do 70%,  najmniej węglowodanów oraz urozmaicony zestaw regionalnych owoców i warzyw m. in. ziemniaki, marchew, wodorosty, szpinak, słonecznik, czarną porzeczkę, żurawinę i jabłka. Nie zawierają zbóż, które bywają często przyczyną alergii i innych problemów zdrowotnych. Orijen Puppy Large

Największa zawartość świeżego kurczaka, świeżych  jeziorowych białorybów i świeżych jajek - wolnych od hormonów i nadających się do spożycia przez ludzi.
 

Dostępność:
Karmy Orijen dla psów i kotów dostępne są na miejscu w sklepie AmazoniaZoo.pl, w opakowaniach 400g i 2,5kg. Większe opakowania na zamówienie również z możliwością dowozu do domu.


Przeczytaj więcej o zaletach karm Orijen na stronie: www.orijen.pl


ŹródłoGlycemic Research Institute