Blog zdrowego żywienia

sierpień 24, 2018

Superfoods - jak sprawić, by Twój pies był silny i odporny.

Autor: Kornelia Socha

Zapewne słyszałeś o superfoods, być może znasz je ze swojej kuchni. Czy wiesz, że niektóra żywność potrafi leczyć? To produkty najbardziej bogate w składniki odżywcze i antyoksydanty. Spowalniają efekty starzenia, ograniczają ryzyko raka, zwalczają choroby i infekcje. Czy interesuje Cię zdrowe odżywienie psa?
czerwiec 26, 2018

Żywność przetworzona szkodzi zwierzętom. Poznaj dietę paleo dla psa.

Autor: Kornelia Socha

Paleolit - epoka kamienia łupanego, najstarszy i najdłuższy etap w dziejach rozwoju społeczności ludzkiej. Pokarm dla psów według zasady Paleo oparty jest na diecie, która jest z powodzeniem stosowana przez wiele osób na całym świecie. Tak zwane oryginalne jedzenie z epoki kamienia łupanego, opiera się na chudym mięsie, warzywach i ziołach, bez chemicznych dodatków i ziaren.
sierpień 10, 2018

Poznaj przysmaki w dietcie MeatLove Fuel Paleo

Autor: Kornelia Socha

Poznaj prozdrowotne przysmaki w dietcie MeatLove Fuel Paleo Singleshot. To najlepszej jakości mięsa z dodatkiem suplementów, warzyw, ziół i orzechów - przysmaki ukierunkowane na poprawę zdrowia, do którego ewolucyjnie przystosowałym się nasze psy. "Tick Defence" wzmacnia naturalnią ochronę przed kleszczami. “Power" dodaje energii i stymuluje metabolizm. "Relax" działa kojąco na układ nerwowy, łagodzi napięcia nerwowe. "Brain" trening  i szkolenia. Poprawia…
sierpień 10, 2018

Poznaj 6 receptur diety MeatLove Fuel Paleo

Autor: Kornelia Socha

Poznaj 6 receptur diety MeatLove Fuel Paleo. To najlepszej jakości mięso z niewielkim dodatkiem owoców, warzyw i ziół - jedzenie, do którego ewolucyjnie przystosowałym się nasze psy. "Hair & Skin" jest szczególnie odpowiedni dla psów mających problemy ze skórą i sierścią. “Happy End” jest najlepszym rozwiązaniem na problemy jelitowe. "Immunobooster" to prawdziwa bomba witaminowa, wzmacnia system obronny organizmu. "Longlife" to…
lipiec 26, 2018

5 prostych pytań, które pozwolą Ci szybko ocenić jakość karmy

Autor: Kornelia Socha

5 prostych pytań, które pozwolą Ci szybko ocenić jakość karmy. Chcesz karmić zdrowo swojego psa i kota, ale trudno odnaleźć się w gąszczu różnych informacji? Każdy mówi coś innego - hodowca, weterynarz i sprzedawca w sklepie. A może pamiętasz czasy kiedy psom gotowała Twoja babcia. Wszystko robiła sama. Nikt wtedy nie pomyślał nawet o gotowej karmie w puszce czy suchych…
lipiec 14, 2018

Rodzinna firma gotuje dla zwierząt ze składników jak z najlepszej restauracji

Autor: Kornelia Socha

Gosbi - prosto z kuchni. Naturalne jedzenie to jedna z najlepszych opcji, jeśli chcesz zapewnić swojemu zwierzakowi zdrowe i długie życie. Sposób przyrządzania posiłków dla psa i kota ma kluczowe znaczenie dla ich zdrowia.
lipiec 14, 2018

Gosbi Fresko oferta dla kota

Autor: Kornelia Socha

Gosbi fresko - pełna oferta karmy dla Twojego kota. Gosbi Fresko to zdrowe, uzupełniające posiłki dla kota - mięso i filety rybne gotowane we własnym bulionie wraz z warzywami lub owocami. Receptury są proste i przejrzyste, 100% naturalnych składników, 0% konserwantów. Powolne gotowanie gwarantuje wysoką strawność białka i smakowitość.
czerwiec 30, 2018

Dolina Noteci Cała Kura

Autor: Kornelia Socha

Uwielbiamy jedzenie, za którym stoją ludzie, a nie maszyny. Pracownicy Doliny Noteci ręcznie dzielą i ręcznie pakują  całe części kurczaka wraz z kośćmi i warzywami. Dlatego po otwarciu puszki zobaczysz prawdziwe jedzenie, jakie sam przyrządzasz w domu.  Poczujesz zapach domowego rosołu i nie musisz wcale nic gotować :-)
czerwiec 29, 2018

Jolipet, jak domowe jedzenie dla psów

Autor: Kornelia Socha

Jolipet dla psów - pełna oferta. Zobacz wszystkie produkty, dla każdego psa, bez względu na wielkość i rasę. Pies to mięsożerca, jego przewód pokarmowy nie różni się wiele od dzikich psowatych i wilków. Wolf’s Menu to nieprzetworzone jedzenie dla psa, które rzeźnicy przygotowują z mięsa klasy spożywczej jak dla ludzi.
czerwiec 28, 2018

Wolf's Menu pełna oferta

Autor: Kornelia Socha

Wolf's Menu - pełna oferta. Zobacz wszystkie produkty, dla każdego psa, bez względu na wielkość i rasę. Pies to mięsożerca, jego przewód pokarmowy nie różni się wiele od dzikich psowatych i wilków. Wolf’s Menu to nieprzetworzone jedzenie dla psa, które rzeźnicy przygotowują z mięsa klasy spożywczej jak dla ludzi.
czerwiec 26, 2018

Wolf's Menu. Najzdrowsza dieta dla psa pochodzi z rzeźni, a nie z fabryki

Autor: Kornelia Socha

Wolf's Menu - prosto z rzeźni. Każdy pies, bez względu na wielkość i rasę to mięsożerca. Jego przewód pokarmowy nie różni się wiele od dzikich psowatych i wilków. Wolf’s Menu to nieprzetworzone jedzenie dla psa, które rzeźnicy przygotowują z mięsa klasy spożywczej jak dla ludzi.
czerwiec 20, 2018

Jolipet. Jedzenie dla psa i kota jak z Twojej domowej kuchni

Autor: Kornelia Socha

Jedzenie jak z Twojej kuchni. Chciałbyś karmić zdrowo i naturalnie, ale nie masz czasu na gotowanie dla Twojego psa? A może boisz się, że nie zapewnisz mu wszystkich składników? Nic dziwnego, bo koncerny nauczyły nas strachu przed samodzielnym przygotowywaniem posiłków. A przecież nasze babcie przez dziesiątki lat radziły sobie same - bez gotowych puszek i suchych chrupek i Google...
czerwiec 07, 2018

Koniec z kiepskim żwirkiem! Wybawienie dla kociarzy prosto z Kanady.

Autor: Kornelia Socha

Dlaczego żwirki bentonitowe, tak źle się zbrylają i pylą? Nie chodzi o to, że producent chce byś tracił nerwy przy każdym sprzątaniu. Nie chodzi też o oszczędzanie na jakości. Prawdziwy sekret to miejsce wydobycia bentonitu! W Europie dostępne są gorsze złoża, które nie dają gwarancji dobrego zbrylania i chłonności. Producenci sztucznie starają się je ulepszyć, ale kończy się zwykle “betonem”…
marzec 06, 2018

Przysmaki liofilizowane dla psów i kotów

Autor: Kornelia Socha

Mięsne przysmaki liofilizowane dla psów i kotów - mięso suszone zaraz po zamrożeniu z zastosowaniem obniżonego ciśnienia, odwodnione poprzez usunięcie od 70% do 96% wody. Proces taki pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze oraz powstrzymuje rozwój mikroorganizmów i bardzo spowalnia procesy enzymatyczne.
luty 27, 2018

Dlaczego kot powinien jeść mięso?

Autor: admin

Każdy kot to prawdziwy drapieżnik i wyspecjalizowany mięsożerca. To w jakich warunkach żyje i gdzie mieszka nie ma znaczenia dla jego układu pokarmowego, który jest przystosowany do pobierania i trawienia  mięsa.
styczeń 04, 2018

Alpha Spirit dla psa

Autor: admin

Alpha Spirit to pełnowartościowa, bezzbożowa mokra karma dla psów, produkowana ze składników dopuszczonych do spożycia przez ludzi. Zawiera aż 92% świeżego mięsa (bez podrobów) oraz 4% owoców. 
grudzień 18, 2017

Animonda Integra Protect

Autor: admin

Dieta weterynaryjna Animonda Integra Protect nie zawiera zbóż. Spełnia wszystkie wymagani kotów, przez dostarczenie im potrzebnych składników odżywczych.
ADRES:
Rynek Pogodno
ul. Reymonta 3 paw. 7/8
71-276
DANE KONTAKTOWE:
tel: +48 539 057 963
e-mail:sklep@amazoniazoo.pl
GODZINY OTWARCIA:
pn - pt: 9:00 - 17:30
sobota:  9:00 - 14:00